Головна Регіони Динамівці піднімали гирі у Текстильнику

Динамівці піднімали гирі у Текстильнику

У вихідні в спортивному комплексі «Текстильник» обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» організувала чемпіонат з гирьового спорту. Захід проходив у рамках програми «Динаміада- 2012» серед колективів фізичної культури правоохоронних органів області. У змаганнях взяли участь 35 спортсменів, які представляли одинадцять команд правоохоронних структур області.
Чемпіонати з гирьового спорту є щорічними, завжди захоплюючими та масовими. І як показують результати, наші спортсмени посилено тренуються. Адже вони перевершують власні результати.
Показавши бійцівський характер, переможцем командного заліку стала збірна обласного управління внутрішніх справ. На другій сходинці – команда управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в області. Третє місце посіла команда з військової частини внутрішніх військ, яка дислокується у Тернополі.

Переможцями особистого заліку у різних вагових категоріях стали Микола Баклаков, Петро Пігович та Володимир Дзюба, які представляли обласне управління внутрішніх справ. Двоє із цих спортсменів у ваговій категорії до та більше 90 кілограмів по 160 разів підняли 32-кілограмову гирю. Непогані результати демонстрували Володимир Довгошия з команди «еменесників», Андрій Максимлюк та Іван Макаренко з військової частини внутрішніх військ, Микола Чабанов з команди обласного управління Служби безпеки України.
Усіх переможців та призерів нагороджено кубками та грамотами Тернопільської обласної ради «Динамо». Головним суддею змагань виступив заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Зіновій Кульчицький.