Головна Суспільство 300 000 криптогаманців: Trustee Plus став найбільш динамічно зростаючим Web3-продуктом України

300 000 криптогаманців: Trustee Plus став найбільш динамічно зростаючим Web3-продуктом України

Компанія Trustee порадувала спільноту галузі цифрових активів звісткою про знакове досягнення. Користувачі завантажили та встановили понад 300 000 разів криптогаманець фірми, підтвердивши факт динамічного розвитку проєкту.

Trustee Plus — це криптогаманець з інтегрованою платіжною карткою, що полегшує доступ до світу криптовалюти та надає користувачам усі переваги TradFi в тандемі з високою надійністю.

Примітно, що згадане досягнення стало лише однією з безлічі причин, що свідчать про успіх компанії. Раніше Trustee Plus подолав поріг у 200 000 користувачів. До того ж платформа випустила понад 50 000 платіжних карток, що дають змогу розплачуватися криптовалютою в будь-якому місці з банківським терміналом.

Швидке освоєння крипторинку та отримання значної частки в секторі цифрових фінансів стало можливим завдяки перевагам Trustee Plus. Ми говоримо про наступні плюси:

  • нульова комісія при обміні стейблкоїнів, виведенні гривні на карту і переказах активів;
  • можливість швидко купить биткоїн та інші активи з банківської картки;
  • платіжна криптокарта Trustee Plus для миттєвої оплати послуг і товарів;
  • підтримка 30 різних активів і понад 71 000 торгових пар.

Винятковий темп розвитку Trustee Plus не залишився без уваги аналітиків популярних інфоресурсів. Редакція авторитетного видання Incrypted високо оцінила успіх компанії та провела детальний розбір її продуктів. У підсумку Trustee Plus було визнано одним із найкращих криптогаманців 2024 року.

«Десятки тисяч випущених карток і стрімке збільшення користувацької бази, у поєднанні з більш ніж 300 000 встановлених криптогаманців, свідчить про постійний розвиток Trustee. Ми маємо намір підтримувати цей темп і продовжувати радувати наших клієнтів новими продуктами та послугами», — зазначив CEO Trustee Вадим Груша.

Завдяки останнім досягненням Trustee Plus стала найінноваційнішим продуктом на українському крипторинку, затвердивши своє звання лідера сегмента. Вихід цієї картки значно пришвидшив впровадження цифрових активів у повсякденне життя людини.