![437375265_795174445913465_9045120504340383294_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/437375265_795174445913465_9045120504340383294_n-640x512.jpg)
28 квітня 2024 року загинув Мізоцький Павло Романович, 2001 року народження, із с. Борщівка Кременецького району.
Навідник гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти, який проходив військову службу за контрактом, загинув, в результаті наступально-штурмових дій противника на позиції Збройних сил України в районі Донецької області.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та схиляємо голови у скорботі.
Царство Небесне і вічна пам’ять Герою!