Головна Суспільство Від чого залежить ціна оренди авто у Харкові? Кожна дрібниця важлива

Від чого залежить ціна оренди авто у Харкові? Кожна дрібниця важлива

Сьогодні кожен гість та житель Харкова має можливість у будь-який час звернутися до прокатної компанії та взяти в оренду автомобіль. Фірми встановлюють досить лояльні вимоги до потенційних клієнтів. У більшості випадків досить мати 2-річний водійський стаж, ідентифікаційний код та паспорт. Мінімальний віковий поріг – 21 рік, іноді трохи більше. Якщо клієнт відповідає вимогам, йому нададуть машину в зручний час на вказану адресу. Але не всі поспішають користуватися послугами. 

Чому? Причин багато:

  1. Немає можливості або бажання вносити заставу.
  2. Не влаштовує ціна.
  3. Виникають сумніви відносно надійності компанії.

Дуже багато причин для відмови від оренди зумовлені ціною. Іноді людина вже вирішила взяти авто напрокат, а потім з’ясовується, що за подачу ТЗ треба доплатити. Це додаткова послуга, її не включають у вартість оренди. Щоб не виникало непорозумінь, пропонуємо ознайомитися з тим, як формується ціна прокату автомобілів у Харкові.

Витрати прокатних компаній – критерій, від якого залежить прайс

Кожна фірма зацікавлена в отриманні прибутку: працювати зі збитками немає сенсу. Доходи підприємства повинні перевищувати витрати – у такому випадку сервіс буде економічно вигідним. 

Вартість оренди кожного транспортного засобу залежить від вкладень та щомісячних витрат на утримання компанії. Серед них:

  • частина вкладень, які зробили під час придбання автомобіля;
  • зарплата співробітників фірми;
  • оренда та утримання офісу;
  • податки.

Вище представлені далеко не всі категорії витрат.

Вартість прокату конкретного ТЗ розраховують індивідуально, при цьому беруть до уваги актуальну політику ринку. Питаннями ціноутворення займаються економісти. 

Вартість оренди авто також залежить від наступних параметрів машини:

  1. Клас і модель (економ, середній, бізнес, позашляховики, електромобілі та ін.).
  2. Рік випуску (чим новіша модель, тим вища ціна оренди).
  3. Комплектація (комфорт має пряме відношення до ціноутворення, вартість не буде низькою за наявності сучасної клімат-системи, дитячого крісла, навігатора тощо).

Важливі такі чинники: тривалість оренди, географія майбутніх поїздок, вид страхового поліса та особисті побажання клієнта. Наприклад, якщо ви приїжджаєте до міста та хочете одразу сісти за кермо, радимо сказати про це менеджеру. ТЗ подадуть до залізничного вокзалу або до іншого місця. Можлива оренда авто в аеропорту Харкова – https://rentservice24.com/ua/ukraine/airport-hrk. Щоб більше дізнатися про послугу, скористайтесь посиланням. Але пам’ятайте, що заборонено виїжджати за кордон на орендованому авто без узгодження та вирішення формальних питань з компанією. 

Будьте обережні! 

Порада: експерти рекомендують дивитися на вартість послуги. Якщо ціна занадто низька в порівнянні з іншими пропозиціями ринку, краще не ризикувати. Шахраї є скрізь! Вони професіонали своєї брудної справи, з легкістю обманюють досвідчених людей, які неодноразово брали авто напрокат, а також феєрично обводять навколо пальця «новачків».

Звертайтеся тільки в перевірені компанії, які представлені на сайті міжнародного сервісу RentService24. Там ви знайдете авто в бездоганному технічному стані вартістю від 18 доларів на добу, за 26 у. о. – варіант середнього класу. Переходьте на сайт, дивіться актуальні ціни, оцінюйте марки та моделі прокатних ТЗ.

Важливо: на RentService24 є інформація стосовно того, як взяти напрокат машину в інших країнах. Перетнути кордон можна на літаку, поїзді, автобусі, а вже прибувши на місце, орендувати автомобіль. Це зручно, швидко та вигідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here