Головна Суспільство Що таке мікропозика та як її отримати

Що таке мікропозика та як її отримати

Послуги мікрокредитування стають все більш актуальними, лідируючи серед інших фінансових організацій. Їх надають МФО, пропонуючи позичальникам невеликі суми на короткий термін. Для багатьох українців, можливість швидко та легко взяти кредит стає єдиним способом вирішити тимчасово фінансову проблему. Мікрокредит є доречним, коли потрібно декілька тисяч гривень. Наприклад МФО «Качай Гроші» позичає від 1000 до 5000 гривень з терміном повернення до 20 днів. Тому якщо у вас намічається велика покупка або солідні витрати краще не ризикувати. Мікрофінансові організації відрізняються від банків не лише розміром кредиту, а й більшою лояльністю до позичальників. Вони не потребують документальних доказів кредитоспроможності позичальника, довідки о його доходах. Миттєвий кредит доступний навіть якщо людина не має офіційного місця роботи. 

                                   Які переваги мікропозики?

Мікрокредитування недаремно так популярно. Адже не завжди є змога отримати кредит в банку, або позичити у колег чи друзів. А такі МФО як «Качай Гроші» мають дуже низький відсоток відмов. Та це не єдині переваги мікропозики. 

  • Можна швидко отримати певну суму. Не потрібно чекати дзвінків та рішення. Заявка оформлюється за лічені хвилини та також оперативно та автоматично розглядається.
  • В будь-який час, коли знадобилися гроші, їх можна позичити не виходячи з дому. Кошти надходять на банківську картку після оформлення в онлайн режимі. Сервіс завжди доступний для користувачів, які можуть зайти на сайт вночі, вранці, ввечері, вдень та замовити гроші. 
  • Позику видають позичальникам будь-яких категорій: це кредит безробітним, підприємцям, військовослужбовцям, тимчасово не працюючим, тим хто має роботу, студентам та пенсіонерам. 
  • Немає жорстких вимог. Достатньо бути повнолітнім, мати український паспорт, індивідуальний код платника податків, та банківську картку. Не потрібна застава та поручителі, щоб отримати кредит.
  • Перевірка позичальника не  дуже ретельна. Видають мікропозику навіть якщо людина має негативну кредитку історію. Тому часто звертаються до МФО, щоб перекрити борги в інших організаціях. 
  • Позичальник може повернути гроші впродовж 14 днів, якщо передумав ними користуватися. Доведеться сплатити лише відсотки за ті дні, що гроші були у нього. 

                                      Правила отримання мікропозики

МФО пропонує зручний спосіб кредитування, а саме: гроші на картку. Тому позичальник повинен мати банківську картку з поточним терміном, яка видана на його ім’я, та має на балансі хоча б гривню. Для оформлення онлайн знадобиться відповідний пристрій, мобільний телефон та гарний інтернет. Потрібно заповнити невелику анкету, вказавши свої особисті та контактні дані, реквізити картки. Обов’язково вказувати точні дані, перевіряючи заповнену форму на виключення помилок. Позичальник перед оформленням заявки виставляє на калькуляторі параметри – суму та термін кредитування. Він зможе побачити яку суму з комісією та відсотками разом, йому доведеться сплатити для закриття кредиту.