![437522164_242593338900134_932439604612688754_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/04/437522164_242593338900134_932439604612688754_n-640x512.jpg)
Війна обірвала життя 24-річного воїна з Тернопілля.
“З глибоким сумом повідомляємо, що відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в районі нп. Переїзне Донецької області загинув мешканець села Вістря Данцевич Андрій Володимирович (23.10.1999-25.04.2024). Ще один наш захисник став Янголом, який тримає над нами небо. На вшанування пам’яті загиблого Андрія, відповідно до розпорядження селищного голови №32 від 27.04.2024 року у Коропецькій громаді з 27 квітня по 03 травня оголошуються дні жалоби. Висловлюємо щирі співчуття рідним воїна – матері Галині, батьку Володимиру, бабусі Дарусі, братам Роману та Олександру, сестрі Марійці, знайомим та близьким Героя”, – повідомили у Коропецькій громаді.
Розділяємо біль непоправної втрати…
Вічна пам’ять Герою.