Головна Суспільство Особливості прямої кухні

Особливості прямої кухні

Кухня — це серце будь-якого житлового будинку, це саме те місце, де завжди затишно і тепло. Тут завжди прийнято проводити застілля, приймати родичів та друзів. Більшу частину часу домочадці проводять на кухні, тому хочеться, щоб вона була комфортною, просторою, а водночас практичною та функціональною. Підібрати кухонний гарнітур не складно, особливо з огляду на різноманітний асортимент сучасних меблевих магазинів.

кухні прямі

Кухні бувають різні, проте експерти інтернет компанії МебельОк відзначають, що найбільш зручним, стильним, та ще й затребуваним серед споживачів варіантом сьогодні вважаються прямі кухні. Прямий комплект включає кілька модулів, які встановлюються в одну лінію. Мабуть, це головний аспект у процесі встановлення меблів.

Відмінні риси прямих кухонь

Прямі конструкції мають перелік позитивних особливостей. Серед них:

  1. Доступна ціна. Будь-який бажаючий без особливих витрат може дозволити собі придбати гарнітур.
  2. Легкість у монтажі. За бажанням або через брак зайвих фінансових коштів, кухню доступно встановити самостійно. При цьому спеціальних інструментів та навичок мати не потрібно.
  3. Великий вибір дизайну. Меблі випускаються в різних видах оформлення. Доступно легко вибрати модель, що підходить під інтер’єр приміщення, яка поєднуватиметься з іншими елементами меблів та предметами.

Хочеться додати, що, купуючи пряму конструкцію, надається можливість підібрати матеріал та кількість модулів. Є варіант купити вже готовий гарнітур у магазині, замовити в інтернеті або спроектувати кухню самостійно та майстер за індивідуальним ескізом встановить бажані меблі. В останньому випадку важливо розуміти, що ціни на таку кухню будуть набагато дорожчими.

Наголошуючи на масі переваг лінійної конструкції, не варто забувати і про недоліки. До них відносять:

  • мала місткість — через відсутність кутових шаф, гарнітур не може вмістити в себе все необхідне кухонне начиння;
  • недотримання робочого трикутника — це створює незручності у процесі приготування їжі, оскільки мийка, плита і холодильник, як правило, розташовуються в одну колону; буде кращий варіант, якщо перенести холодильник на протилежний бік.
кухні прямі

Докладніше розглянемо види прямих кухонь —  вони бувають:

  1. Однорядні — поширений вибір, де меблі розташовуються вздовж глухої стіни. Це дуже зручно, оскільки у будь-якому плануванні є такі стіни.
  2. Дворядні — моделі, які розміщуються вздовж двох стін. Такий варіант дає можливість зробити робочий трикутник та забезпечити додаткову зону для зберігання продуктів i приготування їжі.

Фахівці гіпермаркету MebelOk радять не поспішати з покупкою, а наперед доглянути модель та визначити бюджет.