Головна Суспільство Миттєва фінансова допомога

Миттєва фінансова допомога

Кредити в Інтернеті видаються в будь-який час доби, що дозволяє позичальникам швидко розібратися з фінансовими проблемами, які раптово виникли. Мікрофінансові установи, що займаються видачею позик населенню, працюють злагоджено, пропонуючи клієнтам гнучкі умови. МФО, на відміну від банків, не вимагають зайвих документів, не цікавляться сімейним становищем позичальника і на які цілі йому знадобилися гроші. При оформленні мікрокредиту не потрібно заповнювати анкету з детальною інформацією про себе, що дозволяє уникнути тривалих перевірок. У МФО вимоги до позичальника, котрий хоче взяти гроші до зарплати, мінімальні.

  • Наявність паспорта з пропискою на підконтрольній території, ІПН.
  • Вік позичальника: 18-70 років.
  • Карти, видані банком України на ім’я позичальника.
  • Телефон або комп’ютер із підключеним Інтернетом.

МФО досконально не відстежують кредитну історію, тому навіть особи з негативною КІ можуть отримати мікропозику. За наявності прострочення та невиконаних зобов’язань, банки напевно відмовлять у видачі кредиту. У МФО ймовірність позитивного рішення щодо мікрокредиту досить висока майже у всіх. Позика на карту схвалюється тим, хто працює офіційно, а також безробітним, підприємцям, пенсіонерам, студентам.

                         Як відбувається швидке оформлення кредиту?

Позичальник заходить на сайт МФО та реєструється, заповнивши невелику форму. Потім він вибирає суму кредиту, застосувавши електронний калькулятор, розташований на головній сторінці онлайн-сервісу. Після авторизації в особистому кабінеті позичальник вказує дані, включаючи розмір щомісячного доходу, а також контактну інформацію – номер мобільного телефону, адресу електронної пошти. Потрібно пройти верифікацію, прив’язавши картку до свого облікового запису. На її рахунку має бути кілька гривень, які для підтвердження того, що картка належить заявнику, будуть на якийсь час заблоковані. 

При позитивному рішенні, яке формується автоматичною системою після обробки інформації, позичальнику прийде на телефон повідомлення з секретним кодом. За його допомогою підписується електронний договір. Коли всі етапи оформлення будуть виконані, кредитні гроші одразу зараховуватимуться на банківську картку. Вносити дані про себе слід уважно, уникаючи неточностей та помилок. Інакше під час перевірки заявки виявлена помилка призведе до відмови у кредитуванні.

За допомогою мікропозики можна покращити кредитний рейтинг, своєчасно погасивши кредит, та використовуючи для цього один зі зручних способів.

  • В особистому кабінеті, де міститься вся інформація про кредит та передбачена опція «сплатити». Клієнт вносить або підтверджує реквізити картки, з якої гроші буде зараховано на рахунок МФО.
  • Термінали самообслуговування, які є у будь-якому населеному пункті. Потрібно вибрати розділ «банківські операції» та одержувача.
  • У касі відділення будь-якого банку, де оплата заборгованості відбувається за реквізитами одержувача.
  • За допомогою спеціального сервісу погашення кредитів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here