![445074293_764181005889952_2614767901180229159_n](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/445074293_764181005889952_2614767901180229159_n-640x396.jpg)
У Тернопільській області вживають профілактичні заходи у рамках програми «Мігрант».
Міграційники спільно зі співробітниками УСБУ у Тернопільській області виявили громадянина Республіки Молдова, який ще у 2017 році в’їхав в Україну і впродовж кількох років незаконно перебував на території нашої держави та займався релігійною діяльністю.
«Під час проведення перевірки з’ясувалося, що перебування іноземця на території України суперечать інтересам національної безпеки. В межах взаємодії міграційної служби області, прикордонників та співробітників служби безпеки порушника було супроводжено до пункту перетину державного кордону України та забезпечено його передачу до країни походження», – зазначили у міграційній службі Тернопільської області.
Робота із запобігання і протидії нелегальній міграції, а також перевірка додержання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України триватиме й надалі.