Головна Суспільство Як покоління Y і Z змінюють ринок нерухомості

Як покоління Y і Z змінюють ринок нерухомості

Ринок житлової нерухомості продовжує змінюватися. Відбувається знакова «зміна поколінь»: формуються і перетворюються на рушійну силу нові цільові аудиторії покупців. Молодь створює сучасні формати й підходи до того, що ми називаємо комфортним житлом. Саме тому створювати новий ринок, який відповідатиме майбутньому, необхідно вже зараз.

Для покоління Y і Z важливим є площа нерухомості, формати і умови житла. Житловий комплекс більше не асоціюється виключно з місцем проживання, а перетворюється в інноваційний простір, акселератор для зростання і самовдосконалення. У якому має бути і розважальна, і спортивна інфраструктура. 

Молоде покоління цінує екологічність, практичність і функціональність. Приділяється особлива увага на матеріали, енергоефективні рішення, і захист навколишнього середовища. 

Вплив молоді на ринок нерухомості України створює нові тенденції. Детальніше про деякі з них розповімо нижче. 

Нові формати житла 

В Україні поступово знижується попит на забудови економ-класу. Смарт-квартири як і раніше зустрічаються у девелоперів, але лише  як один з видів планувань. 

Житло економ-класу втрачає актуальність через те, що покупці вже не готові вкладати гроші в будинки без паркінгу, дитячих майданчиків і розвиненої інфраструктури. Саме тому девелопери детальніше вивчають потреби клієнтів і створюють житло з додатковим комфортом і дизайнерськими рішеннями.

Якість 

Попит на якісне житло з’явився через поліпшення матеріального добробуту населення. Тут можна провести зв’язок з пірамідою Маслоу – сходинкою людських потреб, на вершині якої – самореалізація. Після задоволення базових потреб людина починає прагнути до самовираження, у тому числі і через власну нерухомість. Тепер для власника квадратних метрів важливо, щоб це був дизайнерський фасад, доглянута прибудинкова територія, а з вікон віднився мальовничий вид.

Відкритий простір

Молоде покоління обирає не просто квадратні метри, а середовище близьких по духу людей зі спільними інтересами та життєвими поглядами.

Забудовники проектують на територіях відкриті спільні простори, спортивні та дитячі майданчики, паркові зони, місця для відпочинку і вигулу собак. 

Вплив інновацій

В Україні, як і в світі, відзначається стрімкий розвиток технологій та інновацій. Ринок нерухомості швидко реагує на ці зміни і створює сучасні концепції будинків. Архітектори проектують житлові комплекси, які крім самого житла мають спортивні об’єкти, коворкінги і спільний громадський простір. Такі ЖК відрізняються дизайном фасадів, наявністю систем «розумний будинок», використанням енергозберігаючих технологій та екологічно чистих матеріалів. 

Оригінальність залучення покупців 

При описі переваг житлового комплексу увагу сучасних покупців вже не привернути формулюваннями «вдале розташування» або «низькі ціни на кв. м». Щоб виділитися з-поміж низки інших ЖК, девелопери створюють власні оригінальні переваги.

Так, наприклад, ЖК Щастя у місті Тернопіль має місця загального користування з авторським дизайном, тераси для відпочинку на даху; спортивний комплекс з футбольним полем на даху, прогулянкові зони, дитячі майданчики і центр розвитку, індивідуальний дизайн-проект квартири.

У відділу продажів ЖК Щастя вам запропонують великий вибір квартир з невеликою площею. Крім того, у жовтні та листопаді діє супер пропозиція на безвідсоткове розтермінування. Перший внесок лише 60000 грн!

Хочете подивитися планування і дізнатися повну інформацію? Запрошуємо у відділ продажів, де менеджери запропонують найкращий варіант під ваш запит.

Детальніше про актуальні пропозиції ЖК “Щастя” можна дізнатися зателефонувавши за номером +38 (096) 191 31 51, або завітавши особисто в офіс за адресою м. Тернопіль, вул.Острозького, 47а

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here