Головна Новини “З соняхів прямувала пара вовків” – селяни на Тернопільщині живуть у...

“З соняхів прямувала пара вовків” – селяни на Тернопільщині живуть у страху (Фото і Відео)

Жителі сіл на Тернопільщині перелякані. У деяких населених пунктах люди бояться ходити поодинці, пускати дітей на вулицю. А про те, щоб піти в ліс, скажімо, по гриби, й мови нема.

Річ у тім, що у тих селах бачили вовків. І не тільки бачили самих сіроманців, а й наслідки їх полювань: роздертих свійських та лісових звірів.

До прикладу, тільки кілька днів тому неподалік села Манюка мисливці вполювали двох молодих вовків, пише Овід.

Десятки років у цих краях не було й згадки про вовків. Але цього року на Тернопільщині справжнє нашестя хижаків. Мисливці запевняють – вполювали двох звірів, аби захистити поголів’я косуль, яке нарешті вдалося відродити на околиці села Мшанець. У вересні в Зборівському районі люди не раз бачили рештки роздертих сарн, які стали поживою для вовків. Сіроманці, яких вполювали поблизу Манюків, доволі молоді. Відтак найімовірніше по хащах і сьогодні гуляє стара вовчиця і вожак.

Буквально кілька днів до того, як мисливці вполювали двох хижаків, вовчу зграю бачили у сусідньому селі Висипівці. Пані Марія Барабаш розповідає “У суботу по обіді вийшла на город і оторопіла. З соняхів на неї прямувала пара вовків… Я притислася до молодого горіха і затримала дихання. Один із хижаків не зупиняючись пробіг всього у трьох метрах від мене. З цього місця до найближчих хат заледво буде двісті метрів. Крім мене вовків бачили ще двоє односельців, які йшли дорогою…”

Того ж дня сусід жінки, Роман Миць, зазняв на відео зграю вовків, яка бігала у полі.

 
Та це не єдиний випадок. На початку вересня у селі Нестерівці, Зборівського району молода вовчиця продералася через ворота на обійстя місцевої жительки. Пенсіонерка саме зарубала курку і коли побачила за воротами хижака то наробила крику. На галас збіглися сусідські чоловіки. Вовчиця побігла дворами. Собаки (а у багатьох на вулиці є німецькі вівчарки) просто ховалися. Зрештою троє місецвих жителів перегородили вовчиці шлях. Та почала гарчати і чоловіки палицями вбили хижачку.

У цьому році на Тернопільщині вперше за останні десятки років селяни розповідають про хижаків. Всередині серпня вовки наробили шкоди на Шумщині. Три села до сьогодні там живуть у страху. Та фахівці пояснюють – вовки ідуть до людських жител через брак їжі у дикій пироді. Для людей вовк не страшний. Звірі воліють з людми не зустрічатися і напасти можуть тільки, якщо їх загнали.

1 коментар

  1. Терміново повбивати всіх!!! а заодно каструвати лисиць, виловити куниць, бобрів і щук, а ліси і водойми заасфальтувати. Шоб знали!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here