Тернопільський нардеп Тарас Юрик серед лідерів законотворчо активних парламентарівНародний депутат України Тарас Юрик лідируєсеред народних обранців, які зареєстрували найбільшу кількість законопроектів у листопаді. Про це повідомляє аналітичний портал «Слова і Діло».https://ru.slovoidilo.ua/2017/12/05/infografika/politika/zakonotvorcheskaya-deyatelnost-parlamenta-kto-chashhe-vsego-registriroval-zakonoproekty-noyabre

Як відомо, листопад у Верховній Раді виявився напруженим: в парламенті розглянули цілий ряд важливих питань, серед них – питання держбюджету, реінтеграції Донбасу та інші.Аналітики відстежили, хто з депутатів іфракцій зареєстрував найбільшу кількість нових законопроектів.

Найбільше нових законопроектів у листопаді подала фракція «Блоку Петра Порошенка», депутати якої зареєстрували в ВР 51 документ. Загалом упродовж минулого місяця у Верховній Раді було зареєстровано 97 законопроектів, 80 з яких подали депутати.

Серед депутатів, які розгорнули найбільш активну діяльність, нардеп від БПП Геннадій Чекіта, в активі якого вісім законопроектів.

Друге місце з сімома представленими законопроектами в листопаді зайняли народні депутати від«Блоку Петра Порошенка»Тарас Юрик,Андрій Шинькович, Роман Мацола. Детальніше дивіться в інфографіці.

 

 

 
Категорії: Політакценти

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: