Головна Новини Фінал Кубка України з футболу Тернопіль прийматиме у 2021 році

Фінал Кубка України з футболу Тернопіль прийматиме у 2021 році

ЧЕРЕЗ ЕПІДЕМІЮ КОРОНАВІРУСУ ФІНАЛ КУБКА УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ ТЕРНОПІЛЬ ПРИЙМАТИМЕ У 2021 РОЦІ

➡️ Дане рішення вимушено прийняло керівництво Української асоціації футболу. Саме через непросту ситуацію із COVID-19, у файному місті проводити таке масштабне дійство — небезпечно. Відтак, цьогоріч Кубок пройде у Львові, на резервному стадіоні, без глядачів.

☝️ Якби ж Кубок таки провели у Тернополі без глядачів, наступний шанс для міста приймати фінал випав би щонайменше через 10 років ❗️.

«Ми опитували людей, розмовляли із мешканцями міста та області. Усі були в очікуванні Кубка в Тернополі. Адже, для нашого краю це надзвичайно важлива і довгоочікувана подія. Чи справедливо було проводити його БЕЗ ГЛЯДАЧІВ? Уявіть собі, що команда “Динамо” Київ грає у Тернополі, а ми це дивимося по телевізору. Ні, я вважаю — це несправедливим, і зважаючи на сьогоднішні обставини, небезпечним по відношенню до усіх наших шанувальників футболу, наших фанів. Я тішуся, що керівництво футбольної асоціації пішло нам назустріч і погодилися перенести фінал Кубка України у Тернополі на 2021 рік. Дасть Бог, в світі та нашій країні, зокрема, все стабілізується і ми ще з більшим захопленням зустрічатимемо футбольне свято у “файному”», – наголосив голова Асоціації футболу у Тернопільській області Тарас Юрик.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here