Головна Новини У школах на Йордан було пусто, учні проігнорували навчання

У школах на Йордан було пусто, учні проігнорували навчання

На Тернопільщині стало звичним явищем. не відправляти учнів до школи в релігійні свята. Вчора, у п’ятницю 19 січня у бережанських школах удеяких класах було не більше 10 дітей.

“Сьогодні у нашому класі було шестеро дітей. Сумно, бо дирекція школи пішла нам на зустріч і скоротила уроки.
Як можуть наші діти побудувати нову державу, якщо будуть наслідувати своїх безвідповідальних батьків.
Можливо, я чогось не розумію, то поясніть мені, чому ви не посилаєте своїх дітей до школи?
Коментарі про поганих президента, мера і депутатів не приймаються” – пише місцевий мешканець  Тарас Васьків.

Оксана Хворостовська додала, “Все ж таки сьогодні свято могли зробити вихідний, в нас також було аж 3 учня в класі , мій син в тому числі” 

В коментарях батьки учнів обурюються, що в релігійні свята треба робити вихідні, бо люди їдуть до родичів, збираються родинами йдуть до церкви, а не в школу.

 

 

1 коментар

  1. На жаль, система цінностей в Україні, а особливо в Галичині. починає зводитися не до напруженої праці, а до напруженого святкування (від Романа до Йордана). Влада, зокрема й шкільна має приблизно той же світоглядний рівень, що пересічний громадянин. Як на мене виходом з ситуації є перехід (і чим скоріше) на відзначення свят за світовим Гргоріанським календарем, а можливо навіть, перехід на латинську абетку, що скоріше б інтеґрувало Україну в європейський і світовий простір з його моральними цінностями і традиціями, ставленням до праці і навчання, бо ситуація, яка склалася на теперішній час перетворює нас невблаганно на хуторян, незалежно від нашого місця проживання…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here