Головна Новини У Тернополі розгляд справи у апеляційному суді закінчився масовим протестом (Відео)

У Тернополі розгляд справи у апеляційному суді закінчився масовим протестом (Відео)

Нещодавно Бучацький районний суд продовжив запобіжний захід для винуватця аварії Франіва С. у с. Порохова. Рішення тримання під вартою ще на 60 діб спровокували подання апеляції захисниками горе-водія, пише  Бучацький інформаційний портал.

20 грудня у Тернопільському апеляційному судді повинні були розглядати апеляційну справу Франіва. До початку судового засідання люди, які приїхали підтримати рідню загиблого хлопця, вже сподівалися на нові підступи від захисників підсудного.

І їхні побоювання справдилися. Вже під час судового засідання присутні дізналися, що захисники подали клопотання про перенесення слухання на 25 грудня. Цікаво, чого вони очікували від вибору саме цього дня, адже 25 грудня – вихідний. До речі, особисто вони не з’явилися в суд, Франіва також не було.

Після такого відкритого нахабства люди не витримали і вийшли на протест. Вони ходили по одному із пішохідних переходів, неподалік від будинку правосуддя. Обурення та агресія перехожих деколи просто вражали. Цікаво, що б вони робили, якби опинилися у подібній ситуації?

Наступне засідання перенесли на 26 грудня 14 годину 30 хвилин.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here