Головна Новини У Тернополі затримали свободівця-хабарника

У Тернополі затримали свободівця-хабарника

b1-img_4943Сьогодні, 31 липня 2015 року у Тернополі предстаники прокуратури Тернопільської області спільно зі співробітниками УСБУ задокументували факт отримання хабара керівником одного комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Архбудсервіс», який одночасно є і депутатом обласної ради від ВО Свобода Андрієм Козаком.

Встановлено, що посадовець отримав від місцевого підприємця неправомірну вигоду в сумі 30 тис. грн. за безперешкодне здійсненні ним господарської діяльності та сприяння у подальшому виконанню робіт, які фінансувалися з бюджету – про це повідомили у прокуратурі Тернопільської області.

За цим фактом слідчим відділом прокуратури області розпочато кримінальне провадження у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

На даний час виконуються слідчі дії з метою повного дослідження всіх обставин кримінального провадження та встановлення інших осіб, причетних до вчинення цього злочину. Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю підозри у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, що Андрій Козак має «погану славу» з часу очолюванння ним скандально відомого комунального підприємства міської ради «Міськшляхрембуд» та доведення його до банкрутцтва. Додамо, також, що на посаді керівника «Архбудсервісу» він змінив скандально відомого хабарника Володимира Камінського.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here