Головна Новини У Тернополі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

У Тернополі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

У Тернополі провели меморіальні заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років.

Мітинг-реквієм відбувся біля історико-меморіального музею політичних в’язнів та репресованих. Представники громадськості, духовенства, місцевої влади, військовослужбовці та пересічні тернополяни хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за незалежність України, жертв тоталітарного режиму.

– Дуже важливо пам’ятати і детально знати історію нашої країни. Масові політичні репресії 1937-1938 років – це жахливий злочин тоталітарного режиму, масштаби якого досі вивчають науковці. Мільйони українців загинули за те, що прагнули мати незалежну державу. Наш обов’язок – належно вшановувати пам’ять всіх, хто віддав життя за волю України. Відродивши національну пам’ять, ми зможемо відстояти нашу державу в умовах сучасних викликів, захистити її від ворога», – зазначає керівник секретаріату Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Дзудзило.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника жертвам політичних репресій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here