Головна Новини У річці на Борщівщині масова загибель риби (фото)

У річці на Борщівщині масова загибель риби (фото)

У річці Збруч, поблизу селища Скала-Подільська, виявили факт масової загибелі риби. Одним із перших відповідну інформацію оприлюднив місцевий житель Роман Ільєв

За словами чоловіка, дохла риба спливла на поверхню на відрізку річки між Скалою-Подільською та селом Пукляки, що в Чемировецькому районі. Вперше жителі зафіксували факт загибелі риби 16 серпня, пише Звістка

В свою чергу голова Гуківської ОТГ, яка межує зі Скала-Подільською ОТГ, Петро Ільніцький так прокоментувв цю ситуацію:

Знову масова загибель риби на річці Збруч, знову на тому ж самому відрізку річки. Знову виїзд екологічних служб Тернопільщини та Хмельниччини, проведення розслідування……..Та не вже так важко скласти все в одне ціле і довести справу до кінця!!!!
Якщо не може екологія двох областей України розібратися з ситуацією, то будемо готувати звернення до їх керівників в Києві, з метою проведення перевірки всіх підприємств які є на даному участку річки Збруч, щодо їх діяльності та можливих викидів шкідливих речовин в річку. Хотілося щоб нас почули, нарешті!!!!

P.S. Проаналізувавши протоколи обох екологічних служб які були зроблені окремо одне від одного, побачив цікаву річ . Тернопільська екологія виявила в річці біля 100 загиблих рибин, і серед них жодного цінного виду. Хмельницька понад 700 і в основному все цінні породи, щука, судак , карп і т.д.. Подивимось ще як будуть різнитись аналізи.

Цікаво, що на офіційному сайті Скала-Подільської громади вийшов пресреліз, в якому йдеться про те, що 17 серпня на вказаній ділянці річки побувала комісія в складі селищного голови Віктора Мирончука, старости сіл Іванків, Бережанка, Гуштинка та Трійця Василя Паламара, депутата села Бережанка Петра Качконоги, які не помітили мертвої риби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here