Головна Новини У районних адміністрація Тернопільщини переполох

У районних адміністрація Тернопільщини переполох

Цього тижня у всіх районних адміністраціях зчинився переполох. Заступники керівників з різних гуманітарних галузей збираються у Тернопільську обласну адміністрацію, де на них очікує співбесіда. Останню проводитимуть заступники голови ОДА, а також керівники різних профільних управлінь. Ми зустрілися із заступником голови обласної адміністрації Юрієм Зеновієвичем  Юриком, аби детально розпитати про мету співбесід, пише Свобода

«Цьогоріч ми вперше почали проводити співбесіди з працівниками гуманітарних блоків районних державних адміністрацій. Спеціально запланували це на середину року, щоби побачити, як працюють заступники з гуманітарних питань у напрямку реалізації реформ, що відбуваються в освіті, охороні здоров’я, та які мають перспективні бачення. Це робимо для того, щоб зрозуміти, яким чином рухатися вперед, з’ясувати, як формують бюджетну дисципліну на місцях. Вважаю, такі регулярні співбесіди раз на рік дадуть можливість обговорити проблемні питання, обмінятися думками, разом знайти вихід із певних складних ситуацій, які виникають у тій чи іншій сфері», – зазначив пан Юрик.

Юрій Зеновійович додав, що розпочався дуже важливий період у розвитку нашої області. Адже триває реалізація реформ в освіті, охороні здоров’я, бібліотечній системі. Тому влада області має чітко орієнтуватися, на якому підгрунті відбуваються перетворення в районах, наскільки дотримуються на місцях бюджетної дисципліни.

За результатами співбесід ми оцінимо рівень компетентності працівників у тій чи іншій сфері, наскільки вони орієнтуються у темі сучасних реформ. Гадаю, на основі цих висновків відбудуться і певні кадрові зміни», – додав заступник голови ОДА.

Пан Юрик зауважив, що в жодному разі є недопустимим упереджене ставлення до будь-кого із учасників співбесід. Хоча, звісно, є райони, де успішніше виконують завдання, а є й ті, де пасуть задніх.

«Наше завдання – організувати роботу в районах більш динамічно. Можна багато планувати. Але це все буде марним, якщо не буде сформованої команди, котра розумітиме важливість реалізації завдань і діятиме злагоджено», – переконаний пан Юрик.

Співбесіди будуть проводити впродовж кількох днів.

«Думаю, через тиждень матимемо цілісну картину базових позицій у всіх районах стосовно кожного напрямку, зокрема, визначимо рівень розуміння тієї чи іншої справи районними чиновниками і, як кажуть лікарі, поставимо правильний діагноз і знатимемо, як допомогти вирішити ту чи іншу проблему», – підсумував Юрій Юрик.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here