Головна Новини У Петриківському обласному геріатричному пансіонаті зафіксовано вже 63 випадки захворювання

У Петриківському обласному геріатричному пансіонаті зафіксовано вже 63 випадки захворювання

Уже шостий місяць в Україні введений карантин у зв’язку з коронавірусною інфекцією, спричиненою вірусом COVID-19. За цей період у Тернопільському та Зборівському районах зареєстровано 330 випадків захворювання, з них – 165 – застраховані особи, – повідомляє Управління ВД ФССУ в Тернопільській області.

Не зважаючи на вжиті засоби захисту, на жаль, хворіють також і медики. У Тернопільській районній лікарні за цей період захворіло 6 медичних працівників, у КНП «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр Тернопільської обласної ради – 10 випадків.
Згідно з проведеними комісією розслідуваннями, переважна більшість гострих професійних захворювань не пов’язана з виробництвом, це сталося у побуті. Що ще раз підтверджує, що берегти себе потрібно не тільки на робочому місці.

Біда не оминула і похилих людей (напевне автор мав на увазі людей похилого віку – “Реально”). Як ми знаємо, саме для похилих людей ця інфекція є найбільш небезпечною. Ось і у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті зафіксовано вже 63 випадки захворювання, з них – 17 медичних працівників.
Тому працівники Фонду радять страхувальникам та застрахованим особам дотримуватися особистої безпеки, а керівників медичних закладів дбати про своїх працівників, забезпечуючи засобами захисту. І пам’ятати, що профілактичні заходи завжди дадуть результат.

Також працівники Тернопільського відділення постійно спілкуються у телефонному режимі з потерпілими на виробництві, цікавляться їхніми проблеми, допомагають вирішувати соціально-побутові питання, надають консультації.

О.Романюк, страховий експерт з охорони праці Тернопільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here