Головна Новини У парку Національного відродження знов постане сектантський храм?

У парку Національного відродження знов постане сектантський храм?

У Рівному активно збирають кошти на зруйновану в 2010 році культову споруду секти “Джерельця” яку повязують із сектою донгала. Проповідниці ходять по громдському транспорті та інших велелюдних місцях і розказують про об’явлення Матері Божої в Парку Національного Відродження і разом із цим збирають кошти на побудову храму.
Їдемо вранці в Рівному маршруткою. Заходить така постарша жіночка, показує людям фотку з фасадом якоїсь недобудови і голосно на всю маршрутку, розказує людям, шо вона з Тернополя і отаку історію.
Типу нещодавно в Тернополі в одному з парків об’явилася Марія і вона збирає бабло на то, шоби на тому місці вибудувати чи то церкву, чи то щось подібне. Оце, думаю, забув зовсім про Тернопіль, шо про таку подію ніц не знаю… Народ звичайно файно на всьо скинувся і жіночка на першій ліпшій зупинці вийшла.
Прогулялись ми, короче, по місту і сіли з’їсти зупи в шинку. І тут, на Тобі… знову ті самі “проповідниці”… виявилося, шо мова йде про “джерело” в парку Відродження.
Судячи по тому як люди скидалися баблом, рівнянам справді потрібна та церква в парку Відродження в Тернополі…” – пише екс-депутат Тернопільської міської ради Михайло Чорненький.

Нагдаємо, що сектантів які захопили землю посеред парку у Тернополі повязують із догналитами і не зважаючи на знесення молільного комплексу продовжують приходити до джерела молитися, займають наволишні лавки та не допускають до них відпочиваючих.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here