Головна Новини У неділю тернополяни колядуватимуть одночасно з усім світом

У неділю тернополяни колядуватимуть одночасно з усім світом

Вже вчетверте під час масштабної акції пролунає над Україною одна з найвідоміших колядок “Нова радість стала”. Саме її у 2017 році обрали для одночасного виконання в трьох містах країни організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест”. А в січні 2019 ця акція стала міжнародною – до участі в неї долучилося 5 країн: Велика Британія, Австрія, Нідерланди, Польща та Німеччина, а також  близько 50 міст і сіл  з 18 областей України, пише Наш День

Організатори запрошують всі фестивалі, що проходитимуть цими днями, організації та установи культури і мистецтва, творчі колективи, кожну людину приєднатися до Міжнародної акції “Нова радість стала”. Цього року вона відбудеться у неділю 12 січня о 12:15 в рамках “Вертеп-фесту 2020”.

У Тернополі співатимуть у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї (площа Героїв Євромайдану, 3).

 “Нова радість стала” — одна з найвідоміших українських колядок, що підтримувала дух багатьох українців з давніх давен до сьогодні. Акція її спільного виконання під час Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест” вже стала незмінною традицією. Вона підтримується впродовж всіх чотирьох років існування заходу.

“Ця акція допомагає нам всім відчути нашу згуртованість, єдність України. — переконана головна координаторка фестивалю, директорка організатора “Вертеп-фесту” БО “БФ “Харків з тобою” Олена Рофе-Бекетова. — В момент виконання ми розуміємо, що співаємо разом навіть не з тисячею людей, що знаходяться фізично поряд, а з усім світом. І тим самим накриваємо рідну Україну та її захисників ще одним охоронним шаром нашої любові та турботи. Тож, приєднуйтесь до нас! Нехай і ваш голос буде вплетеним в цю “музичну вишиванку” для України!”.

Організатори запрошують долучитися до цієї масштабній події творчі колективи, громадські організації, державні установи й кожну людину — всіх, кому дорогі українські традиції.  Для цього треба у неділю 12 січня о 12:15 годині заспівати колядку з родиною, колегами, друзями чи самостійно, зробити під час співу селфі-відео та розмістити його на своїй сторінці у Фейсбуці та/або Інстаграмі з хештегами #НоваРадість та #ВертепФест2020.

Нагадуємо, що “Вертеп-фест” — це дводенний фестиваль традиційних і сучасних вертепів, який з 2017 року проходить в Харкові в дні новорічних та різдвяних свят. Він збирає представників вертепних театрів, колядників, фольклорно-театральних колективів, аматорських об’єднань з різних куточків України. Тож організатори запрошують всіх охочих зануритися у справжню святкову атмосферу українських народних гулянь і завітати 11 і 12 січня на “Вертеп-фест 2020” в Харкові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here