Головна Новини Українців обурила реакція “Укрзалізниці на інцидент, що трапився у потязі неподалік Тернополя...

Українців обурила реакція “Укрзалізниці на інцидент, що трапився у потязі неподалік Тернополя (Відео)

Новина про те, що неподалік Тернополя у потязі “Київ-Рахів”  трапилося нещастя, а саме – на пасажирку впала полиця разом з іншою пасажиркою, облетіла всю країну. До прикладу, вчора про це розповідали на 1+1 у “ТСН”. Однак сьогодні відео наробило галасу у соцмережах. Найбільше українців обурила реакція “Укрзалізниці” на інцидент. З їхніх слів, кріплення були цілі, а жінка сама скотилася з верхньої полиці. Платити відшкодування вони не збираються. Однак постраждала  каже, що у ці “байки” не вірить і вже готує позов до суду.

А ще користувачів Інтернету обурив коментар провідниці про те, що вона щоразу пропонує паски безпеки тим пасажирам, котрі перебуватимуть на верхніх полицях.

 

“Це нещасний випадок трапився на совісті провідників, які повині перевіряти стан вагонів. А на, щот пасків, то це брєд, можливо вони числяться на балансі укр.залізниці, но їх дійсно ніколи, не пропонували пасажирам. А тепер, після цієї біди, яка трапилась з пасажиркою, укр.залізниця повина зобов’язати пасажирам верхніх полок, використовувати паски безпеки, щоб запобігти у майбутньому таких проблем. А то, як пропонувати чаї і інші, інколи, не потрібні послуги, то вони, подекілька разів набридають, щоб щось придбати. А за паски безпеки, просто майте совість, і не брешіть народ, який кожен день користується, цими поїздами.” – пишуть люди у коментарях до відео.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here