Головна Новини Тернопільські школярі виготовили 9 тисяч червоних макі і передадуть їх на Схід

Тернопільські школярі виготовили 9 тисяч червоних макі і передадуть їх на Схід

На Тернопільщині завершився ІІІ етап обласного проекту «Квіти пам’яті», присвячений Дню Пам’яті і примирення. До участі долучились школярі загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області, вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів. У рамках акції  виготовили близько 9 тисяч квітів.
«Як ми знаємо, у березні 2015 року указом Президента України запроваджено День пам’яті та примирення, який щороку відзначається 8 травня. У цей день, а також 9 травня , коли відзначається річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, квітка червоного «маку пам’яті» використовуватиметься з гаслом «Пам’ятаємо, перемагаємо». Дуже тішить, що школярі краю не залишилися осторонь  акції щодо виготовлення маків та взяли активну участь у ній», – зазначила начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Ольга Хома.
Маки пам’яті будуть відправлені волонтерам у м. Слов’янськ з метою передачі воїнам АТО до Дня пам’яті і примирення.
Ініціатори акції –  управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, повідомила прес-служба Тернопільської ОДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here