Головна Новини Спінери – вчорашній день. Тернопільські школярі фанатіють від кубика Рубика (Відео)

Спінери – вчорашній день. Тернопільські школярі фанатіють від кубика Рубика (Відео)

16-річний Віталій Ревасевич складає кубик Рубіка за 12 секунд. Найкращий його результат – 10 секунд. Щоправда хлопцю лише раз вдалося так швидко зібрати головоломку.

Перший кубик Віталію подарували батьки три роки тому. З того часу гра перетворилася у змагання. Свої вміння хлопець продемонстрував на змагання з швидкісного складання кубика Рубіка. З результатом 14,6 секунд виборов перше місце, повідомляє МЕДІАТОР

Подібний захід у Центрі Науки Тернополя організовують вперше. Результати здивували навіть організаторів

– Ми організували змагання, для того щоб побачити скільки людей захоплюються швидкісним складанням кубика Рубіка. Зареєструвалося 17 учасників віком від 8 до 25 років. І ще два десятки прийшли спробувати свої сили поза конкурсом. Хоча наші змагання аматорські, всі учасники – професіонали, які повинні розвиватися і брати участь у масштабних всеукраїнських змаганнях, – розповів організатор заходу Дмитро Дем’янко.

Конкурсанти збирали кубик Рубіка розміром 3х3. Зізнаються, є кубики які складати набагато важче

– В мене є кубик 2х2, 3х3 і 5х5. Останній складати найважче, бо там багато дрібних кубиків і треба багато крутити. Кубик Рубіка найкраща гра. Цю головоломку мають всі мої однокласники, – зізнається учасник змагань Захар Ружевський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here