Головна Новини Співака з Тернопільщини перетворили в іграшку

Співака з Тернопільщини перетворили в іграшку

Вітора Павілка, співака, який родом із Тернопільщини, поряд із іншими виконавцями – мужчинами, перетворили у іграшку. Втім, навіть пікантний гумор не прикрасив нашого земляка, який днями виступив на піар-заході народного депутата Євгена Мураєва 

До слова, співачка Христина Соловій цей захід проігнорувала, щойно дізнавшись про те,  під чиїм патронатом співатиме. Вона попросила вибачення у своїх шанувальників, які очікували її виступу, але зазначила, що не в її принципах агітувати за політиків: “Я не виступаю на підтримку політиків та політичних партій. Організатори порушили умову контракту, використавши моє ім’я без моєї згоди для реклами, ще й політичної. Дякую за розуміння. Зустрінемось за кращих умов”.

Це Павлікові поспішили нагадати коментатори у спільноті, де виклали жартівливе фото іграшки – Віктора. Зокрема, Yaroslav Svitlychnyi пише: “окрім ролі попзірки української естради, ця істота є персональним блазнем ригівського політика мураєва, і відповідно шанувальником руського міра, істота яка бажає бачити мураєва президентом, про що повідомляла під час свого виступу, тому потрібно бути максимально обережними контактуючи з такою істотою)”

Цікаво, чи багато придбають фігурок Віктора Павліка, який вже не вперше демонструє свою непринциповість, адже ціна однієї 500 гривень?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here