Головна Новини Скоро у Тернополі з’явиться ще один дитячий садок

Скоро у Тернополі з’явиться ще один дитячий садок

Недавно на черговій сесії міськради депутати прийняли рішення про відновлення дитячого садочка на вулиці Паркова, 12. Згідно рішення нежитлове приміщення за вказаною адресою безкоштовно передадуть  в оренду терміном на 10 років Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Української Греко-Католицької церкви прийняли на черговій сесії міської ради, повідомила прес-служба міськради.

У єпархії кажуть, що наразі виготовляють відповідну проектно-кошторисну документацію, після чого проведуть ремонт приміщення. Тож невдовзі у Тернополі запрацює ще один дитсадок, який, до слова, зможуть відвідувати і діти з обмеженими фізичними можливостями.

Нагадаємо, у цій закинутій будівлі колись було одне з приміщень дитячого садка №12. У певний період дітей у ньому поменшало і це стало причиною закриття закладу. Деякий час приміщення пустувало. Потім його орендувала єврейська община, а у 2011 році голову громадської організації попередили про необхідність звільнити приміщення. Мовляв, будівля належить дитсадку, а законодавство забороняє використовувати приміщення дошкільних закладів не за цільовим призначенням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here