Головна Новини Рецидивіст побив до смерті співмешканку

Рецидивіст побив до смерті співмешканку

Колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Тернопільської області залишила без задоволення апеляційну скаргу неодноразово судимого Івана Д., Монастириським районним судом визнаного винним у тяжкому злочині — умисному вбивстві (ч.1 ст. 115 КК України) та засудженого до 8 років 3 місяців позбавлення волі, про це повідомили в Прес-службі апеляційного суду Тернопільської області.

У вироку зазначається, що протягом 2015 року між 46-річним Іваном Д. та його співмешканкою Валентиною Т. виникли неприязні стосунки, які часом переростали у сварки та бійки. От і увечері 13 жовтня 2015 року між ними знову виник конфлікт. Чоловік вимагав пояснень її поведінки. На цьому грунті між ними виникла сварка, в процесі якої обвинувачений наніс потерпілій декілька ударів кулаками у різні частини тіла, а потім схопив за шию та кинув обличчям до підлоги та продовжував бити її ногами. Внаслідок завданих травм потерпіла невдовзі померла.

В апеляційній скарзі обвинувачений Іван Д. повністю визнав свою вину і просив пом’якшити призначене покарання та врахувати, що злочин вчинив внаслідок систематичної непристойної поведінки потерпілої. Також він зазначив, що у Валентини Т. залишилися доньки та маленькі онуки, і він вважає своїм обов’язком їм допомагати.

Заслухавши суддю — доповідача по справі та всіх учасників судового розгляду, колегія суддів зауважила, що обвинувачений не працює, має непогашену судимість за вчинений злочин (крадіжки). Враховуючи всі обставини справи, колегія суддів відхилила апеляцію обвинуваченого Іван Д. та залишила без змін вирок суду першої інстанції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here