Головна Новини Пів року без роботи і грошей: на Тернопільщині хлібокомбінат доживає?

Пів року без роботи і грошей: на Тернопільщині хлібокомбінат доживає?

Хліб

На Тернопільщині державний хлібокомбінат не платить працівникам з грудня. Керівництво пообіцяло провести скорочення і тоді знайти гроші на виплати. Проте людей звільнили, а зарплат досі немає. Відстоювати справедливість працівники пішли до суду.

10 червня мають скоротити ще понад двадцять працівників. Без згоди профспілки. Це незаконно, переконані люди. Вони зверталися в обласний відділ праці та прокуратуру. Там нічим не зарадили.

Зарплату не платять, бо млин півроку не працює, пояснює директор Денис Мартиненко. Його призначили в січні. Відтоді триває скорочення не тільки працівників, а й витрат. Каже, державне підприємство доводили до банкрутства, аби перепродати своїм. Таким чином, компанія завдала державі 10 млн грн збитків пише Наш час.

Проблема із зарплатами не лише в Чорткові. У луцькому відділенні працівникам боргують з вересня. Державний млин не може конкурувати з приватними, адже більшість із них працює за готівку і в тіні. А це зовсім інші витрати на виробництво, соціальні гарантії працівникам і розрахунки із замовниками.

Місцеві чиновники нарікають, що роботу комбінату скорочують, і немає надходжень у бюджет. Натомість виводити з тіні підприємства, де досі офіційно працюють одиниці, не поспішають.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/NSddrf68xMw” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here