Головна Новини Прокурор Тернополя спромігся аж на 100 гривневу корупційну справу!

Прокурор Тернополя спромігся аж на 100 гривневу корупційну справу!

DSC_0141Про результати роботи правоохоронних органів області у сфері протидії корупції повідомив прокурор області Юрій Гулкевич під час зустрічі з представниками засобів масової інформації.

Щодо результатів роботи правоохоронних органів області у сфері протидії корупції, Юрій Гулкевич повідомив, що минулого року органами прокуратури області вживались системні заходи щодо зосередження зусиль правоохоронних органів на посиленні протидії корупційним проявам у регіоні, утвердження принципу невідворотності відповідальності за корупційні правопорушення.

“До суду скеровано 52 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях щодо даної категорії злочинів. До відповідальності притягнуто 54 осіб. Істотно активізовано діяльність з виявлення адміністративно-караної корупції. Правоохоронними органами складено 92 протоколи про адміністративні корупційні правопорушення” – каже Юрій Гулкевич.

Не послаблено роботу і у поточному році. Уже за січень до суду скеровано 5 обвинувальних актів про вчинення корупційних кримінальних правопорушень.

Також у січні поточного року викрито начальника відділу державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції в отриманні неправомірної вигоди у сумі 2 тисячі доларів США за сприяння в знятті арешту на приміщення СТО. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і відсторонено від посади.

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишніх керівників державного лісогосподарського підприємства, які у складі організованої групи разом із головним лісничим та директором товариства, зловживаючи службовим становищем на підставі фіктивних актів виконаних робіт привласнили державні кошти в сумі понад 800 тисяч гривень.

Крім цього, впродовж січня складено та скеровано для розгляду до суду 11 протоколів про корупційні адміністративні правопорушення, з яких: 2 – ВБКОЗ УСБУ в області, 2 – УБОЗ УМВСУ в області, 7 – прокурори районів.

Зокрема, прокурором міста Тернополя, складено і скеровано до суду адміністративний протокол щодо завідуючого відділенням лікарської установи, який незаконно одержав дарунок в сумі 100 гривень за продовження лікарняного.

Підсумовуючи виступ, Юрій Гулкевич наголосив, що діяльність щодо протидії корупції, Генеральним прокурором України визнана пріоритетним напрямом діяльності для усіх прокурорів. Із врахуванням цих вимог буде плануватися та організовуватися робота органів прокуратури області.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here