Головна Новини Попри здорожчання компослуг, кількість субсидіантів у 2019 році знову зменшиться

Попри здорожчання компослуг, кількість субсидіантів у 2019 році знову зменшиться

субсидії

Проект державного бюджету України на 2019 рік передбачає скорочення на 15,9 млрд грн, або на 22,4% витрат на житлові субсидії порівняно з 2018 роком.

Відповідно до законопроекту про держбюджет-2019 (№ 9000) від 15 вересня 2018 року, на 2019 рік передбачається виділення 55,095 млрд грн на субвенцію місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню.

При цьому на субвенцію місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату відповідних статей 2018 року передбачалося 70,992 млрд грн.

На субвенцію на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу пропонується виділити 2,951 млрд грн.

На субвенцію на виплату допомоги родинам з дітьми, малозабезпеченим родинам, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, та інших видів соціальної допомоги в проекті бюджента-2019 передбачено 63,004 млрд грн.

Зазначимо, після зростання цін на газ для населення субсидіями будуть забезпечені всі, хто має на них право і їх потребує. Про це повідомила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова.

Точно можу сказати, що субсидій і 2018 року, і 2019 року однозначно вистачить. Це те, за чим Міністерство соціальної політики разом з Міністерством фінансів стежитиме“, – сказала Маркарова.

Вона підкреслила, що останніми роками уряд активно займається забезпеченням всіх субсидіантів необхідним, а також верифікацією – щоб субсидії отримували ті, кому вони дійсно потрібні, пише Сьогодні.

Так, з 1 липня в країні почав працювати реєстр одержувачів субсидій. Міністр соцполітики Андрій Рева розповідав, що реєстр дозволив виявити понад 20 тис. українців, які отримували подвійну субсидію і були зареєстровані відразу в двох регіонах країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here