Головна Новини Пожежники розповіли свою версію подій про пожежу в відомому пабі

Пожежники розповіли свою версію подій про пожежу в відомому пабі

14 червня о 23:30 до оперативно-диспетчерської служби Управління надійшло повідомлення про пожежу в димовентиляційній системі на першому поверсі шестиповерхової будівлі в приміщенні пабу на вулиці О.Кульчицької, що у місті Тернопіль.

Площа пожежі на момент прибуття становила 25 м.кв. На місце події залучили черговий караул 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Управління в складі 2-х відділень, працівники оперативно-координаційного центру та мобільної оперативної групи Тернопільського міського відділу Управління. Всього над ліквідацією пожежі працювали 3 одиниці техніки та 13 чоловік особового складу.


Внаслідок пожежі знищено витяжну вентиляцію в приміщенні пабу на площі 5 м.кв, будівельне сміття у вентиляційній шахті на другому поверсі на площі 5 м.кв, елементи утеплення вентиляційної шахти на рівні четвертого поверху на площі 10 м.кв, елементи утеплення вентиляційної шахти на рівні шостого поверху на площі 5 м.кв.
Пожежа локалізована о 01:15, ліквідована о 01:46.


Під час гасіння врятовано приміщення пабу та інших приміщень на верхніх поверхах будівлі, а також проведено евакуацію 5 осіб, що перебували в будівлі.

Нагадаємо, що в цій будівлі знаходяться на нижніх поверхах офіси політичних партій та ГО, також цілий поверх займає телеканал Тернопіль1, нічний бар Yong, та паб На небі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here