Головна Новини Перетворив старенький «Москвич» на «Бандеромобіль» і віддав батькові на фронт

Перетворив старенький «Москвич» на «Бандеромобіль» і віддав батькові на фронт

Днями на Суспільному.Тернопіль вийшов сюжет про молодого хлопця Миколу Гонтарука із селища Заводського, котрий на вислані батьком кошти придбав стареньку автівку, власноруч відремонтував її і віддав військовим на передову.
«Зателефонував батько з фронту і сказав, що йому терміново потрібен автомобіль-пікап, – розповідає Микола. – Грошей на нормальну автівку не було, знайшовся варіант зі стареньким «Москвичем», який придбав на вислані батьком 300 доларів США».

Фото: ​ скриншот з відео Суспільне.Тернопіль ​

Каже, що ремонтував автівку з тиждень часу. Було багато поломок. Доварено стійки, дуги безпеки, підсилено бампер, встановлено саморобну металеву решітку перед радіатором. Над кабіною на 6 мм листі бляхи кріпитиметься кулемет.
Хлопець, з його слів, з дитинства захоплювався технікою. Вчився у коледжі на автомеханіка. Загалом на ремонт потратив 650 доларів, з яких 200 доларів виділила Заводська селищна рада, що пішли на матеріали і покраску авто. 4 тисячі гривень дала міська рада на придбання коліс.
Окрім автомобіля, Микола передав і комплект інструментів, які подарував йому батько на 20-річчя.

Фото: скриншот з відео Суспільне.Тернопіль


«Грошей і часу мені не шкода, бо знаю, що врятую чиєсь життя, що ця автівка згодиться на фронті», – розповідає цей скромний хлопець, котрому заледве за двадцять.

Джерело: Чортків Сіті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here