Головна Новини Ні техніки, ні грошей: тернополянин потрапив у шахрайську пастку

Ні техніки, ні грошей: тернополянин потрапив у шахрайську пастку

Черговий факт шахрайства задокументували працівники Тернопільського відділу поліції вчинений щодо місцевого мешканця. Молодик мав намір придбати побутову техніку, а як наслідок позбувся майже 18 000 гривень.
Потерпілий розповів, що в мережі Інтернет знайшов оголошення про продаж освіжувала повітря. Згодом він зв’язався з покупцем узгодив ціну й переказав готівку. Краянин чекав сповіщення від служби доставки, однак так його й не отримав. Коли ж чоловік намагався додзвонитися до покупця, його мобільний телефон був вимкнутий а оголошення зникло. За допомогою він звернувся до поліцейських.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці нагадують мешканцям Тернопілля правила безпеки. Вони загальні і однаково підходять як потенційним продавцям, так і потенційним покупцям.
Перевіряйте інформацію про продавця або покупця. Найпростіше – вбити наявну у вас інформацію (прізвище, номер телефону, номер картки) в пошуковик і перевірити, чи є про нього відгуки в Інтернеті.
Перед тим, як відправити передоплату за товар, зверніть увагу на дату реєстрації продавця на майданчику. Якщо він зареєстрований не більше пари місяців, а, тим більше, пари тижнів – це привід насторожитися.
Зверніть увагу, що в оголошенні може бути зазначений номер телефону, а вам передзвонюють з іншого. В такому випадку “пробити” через пошуковики має сенс обидва номери.
Якщо все ж таки ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте телефонуйте на лінію «102».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here