Головна Новини На Тернопільщині прокуратура домоглася скасування угоди, укладеної комунальним підприємством на постачання товару...

На Тернопільщині прокуратура домоглася скасування угоди, укладеної комунальним підприємством на постачання товару за завищеною ціною

Тернопільською місцевою прокуратурою у грудні 2018 року пред’явлено позов до господарського суду Тернопільської області про визнання недійсною додаткової угоди до договору про закупівлю товару, укладеного між комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» та одним із ТзОВ.

Встановлено, що у січні 2018 року за результатами проведення відкритих торгів (тендеру) укладено договір про закупівлю комунальним підприємством у ТзОВ паливно-мастильних матеріалів у кількості 95 000 л на загальну суму 2 244 000 грн. У березні 2018 року між вказаними суб’єктами укладено додаткову угоду до вказаного договору, умовами якої передбачено збільшення ціни за одиницю товару та зменшення кількості паливно-мастильних матеріалів, які мають бути поставлені покупцю.
Прокуратурою з’ясовано, що додаткова угода укладена незаконно, оскільки, на момент її укладення спостерігалося зниження ціни на паливно-мастильні матеріали.
Рішенням господарського суду Тернопільської області від 27.02.2019 позов задоволено та визнано недійсною вказану додаткову угоду.
Прес-служба прокуратури Тернопільської області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here