Головна Новини Найбільше від негоди постраждав Тернопільський район

Найбільше від негоди постраждав Тернопільський район

Уже другий день поспіль ВАТ «Тернопільобленерго» працює в особливому режимі. Відмінено усі планові роботи і всі сили та бригади кинуто для оперативного відновлення електропостачання у населених пунктах краю. Електромонтери трудяться у посиленому режимі — зранку до темна у холоді, аби швидше ліквідувати наслідки випадання першого снігу.

Загалом на місця пошкоджень електромереж виїхало 232 працівники енергокомпанії у складі 62 бригад, а також 63 одиниці техніки.

За добу у ніч з 12 на 13 листопада у Тернопільській  області випала місячна норма опадів. На ранок 14 листопада на Тернопіллі без енергопостачання перебувало 276 населених пунктів – це третина від загальної кількості сіл краю. Також було вимкнено 124 повітряні лінії електропередавання напругою 10 кВ і 1099 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ, тобто кожна п’ята підстанція була без живлення.

Найбільше  від снігопаду зазнав шкоди Тернопільський район. Там без електропостачання, на ранок 14 листопада, перебувало 179 населених пунктів.

 

Енергетики, закликають людей бути обережними, адже кожен обірваний провід може нести смертельну небезпеку.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here