Головна Новини Лежала на землі і навіть не могла покликати на допомогу: у Тернополі...

Лежала на землі і навіть не могла покликати на допомогу: у Тернополі патрульні рятували пенсіонерку

Вчора, близько 15-ї години, на спецлінію 102 звернувся стурбований заявник, який розповів про те, що його знайома, яка має проблеми зі здоров’ям, від ранку не відповідає на телефонні дзвінки та не відчиняє дверей будинку, який знаходиться на вулиці полковника Д. Нечая.

Патрульні одразу ж приїхали за вказаною адресою. Чоловік розповів, що 77-річна жінка проживає сама, а родичі знаходяться в іншому місті, тому він переймається, щоб не трапилося непоправного.Двері були закриті, а на вікнах будинку стояли решітки, тому патрульні викликали рятувальників, щоб потрапити до помешкання, оскільки існувала загроза життю та здоров’ю людини.

Разом із заявником поліцейські залізли через вікно усередину, де в коридорі побачили жінку, яка лежала на підлозі.Як виявилося вона впала та не змогла підвестися, щоб відчинити двері або ж попросити когось про поміч. Для жінки поліцейські викликали карету швидкої медичної допомоги. На щастя, внаслідок падіння бабуся травм не отримала і від шпиталізації відмовилась.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here