Перший заступник міністра регіонального розвитку України В’ячеслав Негода критично висловився щодо ситуації у ряді областей з прийняттям Перспективного плану формування територій у громад. У “чорний список” високопосадовця потрапила й децентралізована “по-новому” Тернопільщина, яка, як з’ясувалося, реформу проводить без Перспективного плану.
– Весь рік ми постійно працювали в цьому контексті з облдержадміністраціями – спільні наради, консультації, роз’яснення і доручення Мінрегіону з приводу активізації робити над Перспективними планами, – цитує В’ячеслава Негоду урядовий портал. В процесі кожна область запевняла, що питання під контролем і робота ведеться. Сьогодні ми бачимо дещо іншу картину. Не хотілося б робити передчасних висновків, але ті 11 обласних держадміністрацій та облрад, які ще не направили на затвердження Уряду схвалені Перспективні плани, м’яко кажучи, підставляють об’єднані громади. Зволікати з цим питанням неприпустимо, – наголосив перший заступник міністра регіонального розвитку.

Високопосадовець попередив, що у випадку відсутності перспективного плану нові громади в 2017 році ризикують залишитися без прямих міжбюджетних відносин.
Категорії: Новини

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: