Головна Новини За те, що житель Тернопільщини знущався з дружини, його відправили на громадські...

За те, що житель Тернопільщини знущався з дружини, його відправили на громадські роботи

У Заліщицькому районі чоловік відпрацьовує громадські роботи за вчинення домашнього насильства відносно колишньої дружини

28.01.2019 старшим інспектором Заліщицького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Тернопільській області Ольгою Чепелюк здійснено перевірку виконання порушником Б. адміністративного стягнення у виді громадських робіт на території Бедритківської сільської ради Заліщицького району.
Вчинення домашнього насильство відносно колишньої дружини потягнуло за собою накладення Заліщицьким районним судом на порушника Б. адміністративного стягнення у виді сорока годин громадських робіт.
Громадські роботи – це один із видів адміністративного стягнення, основною ознакою якого є примусове залучення особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, за рішенням суду до безоплатних суспільно корисних робіт, які відпрацьовуються у вільний від роботи чи навчання час, за місцем проживання правопорушника, без зарахування у загальний трудовий стаж.
Перевірка проведена за присутності секретаря Бедриківської сільської ради Марії Матейчук. Під час перевірки було встановлено, що порушник згідно графіка запланованих громадських робіт працює на визначеному об’єкті, а саме: розчищає снігові замети біля пам’ятного знаку загиблим воїнам односельчанам у Другій світовій війні.
Секретар Бедриківської сільської ради повідомила, що порушник забезпечений інвентарем для відбування адміністративного стягнення та до роботи відноситься сумлінно.
У ході виїзду також перевірено наявність табеля виходу на роботу порушника та журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці щодо проведення із правопорушником інструктажів по техніці безпеки. За результатами перевірки складено акт перевірки виконання адміністративного стягнення.
Громадські роботи сприяють самодисципліні порушника, виробленню правослухняної поведінки та мінімізують вчинення у майбутньому повторних правопорушень. Крім цього, виконуючи роботи з благоустрою територій населених пунктів сільської ради, упорядкування кладовищ, місць меморіальних поховань, пам’ятників тощо, порушники приносять користь для усієї громади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here