Головна Новини За вбивство двох дівчат доведеться посидіти… вдома

За вбивство двох дівчат доведеться посидіти… вдома

Олег Струнь… Донедавна це прізвище нікому ні про що не говорило, проте кілька місяців тому чоловік з’явився до поліції зі «щирим» каяттям. Виявилось, 16 років тому, їдучи на шаленій швидкості, він збив двох молодих дівчат, які загинули на місці події. Одній із них від сильного удару відтяло голову. Тоді про це говорила вся країна і тепер говоритиме, адже Олега Струня відпустили додому, при цьому думки родичів навіть не вислухали.  

20 січня відбулося чергове судове засідання по цій моторошній аварії та горе-водієві, якого присутні в залі родичі відкрито називали убивцею. На ньому колегія суддів і вирішила, що Олега Струня можна відпустити під домашній арешт. На своїй сторінці у соціальній мережі сестра однієї з загиблих дівчат оприлюднила прізвища суддів, які вирішили відпустити Струня додому. Пані Зоряна пише, що судді не повідомили потерпілих про судове засідання та не вислухали ні їхньої думки, ні думки адвоката потерпілих. Натомість захисник обвинуваченого жодних думок вирішив не оприлюднювати. Сестра загиблої звернулася до голови апеляційного суду, адже вважає такі дії непрофесійними. Рідні не полишають надії добитися для Олега Струня справедливого вироку, вони не стримують емоцій. Можна лише уявити, що відбувається в душах родичів…

Нагадаємо, 16 років тому 8 жовтня близько 22:30 компанія молодих людей прямувала додому. На дівчат, які йшли попереду, на шаленій швидкості наїхав автомобіль. Ударом 16-річній Наталії Гнатієвич перерізало горло, і голова дівчини опинилася всередині автомобіля. 17-річна Світлана Козлюк отримала травми, несумісні з життям. Наталію так і поховали без голови, а через деякий час голову «хтось» підкинув родичам і їм довелося переживати поховання дівчини двічі.

Тим водієм і був експодатківець Олег Струнь, який утік з місця події і близько 15 років переховувався від поліції. Подейкують, що він перебував у Росії та чекав, поки мине «термін давності» справи і він стане неосудним…

Тепер про цю справу заговорили по-новому. Родичам загиблих дівчат доводиться дивитися в очі вбивці їхніх дітей і переживати ті моторошні дні заново. Ні час, ні сльози не полегшують їхнього болю… Лише вирок, справедливий і той, на який справді заслуговує Олег Струнь, зможе хоч трішки заспокоїти їх. Але коли це буде і чи буде взагалі?
Джерело: Тижневик “Номер один”