Головна Новини Заставний знає, як не піднімати тарифи на вивезення сміття

Заставний знає, як не піднімати тарифи на вивезення сміття

DSC_0193Підняття тарифів на вивезення сміття у Тернополі можна уникнути. Що для цього потрібно, знає народний депутат Роман Заставний.

Він зустрівся з керівником підприємства, яке вже майже 10 років вивозить тверді побутові відходи. В результаті розмови виявилося, що сьогодні, коли тернопільські комунальники в один голос кричать про необхідність підвищувати плату за вивезення твердих побутових відходів до 6,5 грн., ця фірма готова робити це практично за ту ціну, що й зараз. Тим паче, що піднімати тариф на вимогу підприємства, яке зараз є монополістом на ринку вивезення відходів у місті (обслуговує близько 70% тернополян) як мінімум несправедливо по відношенню до мешканців. І в умовах напруженої економічної ситуації це може викликати спротив громади. Необхідні розрахунки директор підприємства, з яким консультувався Заставний, подав міському голові Тернополя. За цими обчисленнями, вивозити сміття можна за 4,17 грн.

То ж Роман Заставний радить представникам житлово-комунальної сфери не подавати позицію окремих підприємств як єдино вірну, а обговорити питання тарифу й з іншими фірмами. Антимонопольний комітет також мав би розглянути ці розрахунки. Додамо, підприємство, яке готове обслуговувати мешканців за 4 грн., успішно працювало на ринку вивезення ТПВ у Тернополі до 2012 р., поки виконавчий комітет міської ради не витіснив фірму з місцевого комунального ринку. Зараз це підприємство вивозить і знешкоджує відходи громад Теребовлянщини, Кременеччини та юридичних осіб обласного центру.

1 коментар

  1. О,підловив Надала на сміттєвій спекуляції.Має шанс віддячити свободівцю за його сміттєву брехню перед минулими виборами мера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here