Головна Новини Загиблий у Тернополі батько чотирьох дітей помер через власну необережність?

Загиблий у Тернополі батько чотирьох дітей помер через власну необережність?

Нещасний випадок стався на вул. Вебрицького у Тернополі. Чоловік у новобудові впав у шахту ліфта. Травми виявились несумісними із життям.

Відомо, що будівельник родом із Зборівщини. За попередніми даними працював на будові офіційно. На вулиці Вербицького у Тернополі чоловік впав з висоти восьмого поверху. Нещастя трапилося 21 травня близько 15:00.

Відомо, що загиблий Петро Локоть – мешканець села Білоголови Зборівського району. Чоловікові було 45 років. Сиротами залишились 4 дітей. Як повідомили в управлінні Держпраці у Тернопільській області, одна з причин нещастя – загиблий послизнувся на свіжозалитому бетоні, не втримався та зірвався з висоти 8 поверху.

“Переходячи з однієї квартири в іншу, чоловік послизнувся на розчині бетону і впав у шахту ліфта. За попередньою інформацією, вдалось з’ясувати, що це була особиста необережність”,- повідомив перший заступник начальника управління Держпраці в Тернопільській області Володимир Гузенков.

Також фахівець зазначає, що за попередніми даними, чоловік працював з будівельною компанією на умовах трудового договору.

Остаточну інформацію щодо причини випадку повідомлять через 10 днів представники спеціальної комісії, в яку увійдуть фахівці з управління Держпраці, представники підприємця, профспілки та фонду соцстрахування.

Детальніше дивіться у відео “Т1“.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here