Головна Новини Екологи у силосній ямі виявили установку для спалення трупів

Екологи у силосній ямі виявили установку для спалення трупів

Трупи тварин поблизу Тернополя не лише незаконно складували, але й спалювали. Перевірено факт утворення звалища відходів тваринного походження у Тернопільському районі
Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 11 -12 лютого 2019 року проведено позапланову перевірку ТОВ «Біобластер» на території Великоберезовицької селищної ради Тернопільського району, відібрано проби землі в районі візуального забруднення.
В силосних ямах та за їх межами (при в’їзді до силосних ям) виявлено побічні продукти тваринного походження, не призначених для споживання людиною (кості, голови і т.д.), а також у силосній ямі виявлено установку для спалення, що не передбачено проектом.
На директора ТОВ «Біобластер» Лишака В.І. за допущення забруднення земельної ділянки в районі силосних ям та не виконання припису складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.ст.52, 188-5 КУпАП. Після проведення аналізу відібраних проб землі буде проведено розрахунок збитків за забруднення земельної ділянки площею 400 м2. За неодноразові порушення вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Біобластер» готується позов до Тернопільського окружного адміністративного суду про заборону вказаної вище діяльності.
Великоберезовицькому селищному голові надіслано Пропозицію №1 від 12.02.2019 р. про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень ТОВ «Біобластер».
Головному управлінню Держгеокадастру у Тернопільській області надіслано лист від 12.02.2018 № 1.2-2-11-438 про вжиття заходів реагування в межах компетенції щодо самовільного користування земельною ділянкою під силосними ямами.
Головному управлінню Держпродспоживслужби в Тернопільській області надіслано лист від 12.02.2018 № 1.2-2-11-437 про вжиття заходів реагування в межах компетенції до ТОВ «Біобластер» щодо здійснення операцій із продуктами тваринного походження, непридатними для споживання людиною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here