Головна Новини Для дітей бійців АТО організували відпочинок в оздоровчому закладі

Для дітей бійців АТО організували відпочинок в оздоровчому закладі

8 дітей зі села Токи перебувають в оздоровчому закладі. Відправили їх на відпочинок 12 червня.

«Це діти пільгових категорій населення, зокрема учасників антитерористичної операції, з багатодітних сімей та діти-сироти. Оздоровлення вони проходять у дитячому закладі «Ромашка», що в селі Нирків Заліщицького району», – каже голова Підволочиської районної ради, голова районної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Монартович.

За період мобілізаційної кампанії Підволочиський район три хвилі виконав на 100 відсотків і ще три хвилі від 60 до 90 відсотків.

«Загалом було мобілізовано 346 мешканців нашого району. З них 214 осіб отримали статус учасника бойових дій, ще 12 чоловік – це кадрові офіцери, які були призвані до лав Збройних сил України. Є також інші мешканці району, які служили в ЗСУ, але участі у бойових діях не брали. Ми активно працюємо над тим, щоб надати всебічну підтримку бійцям, які служили у зоні проведення антитерористичної операції», – зазначає Ігор Монартович.

Наданням допомоги бійцям АТО займаються громадські, волонтерські об’єднання, місцева влада. Одним з актуальних питань є організація літнього відпочинку для дітей захисників України. Кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій с. Токи виділила Підволочиська райрада з районного бюджету. Велику увагу приділяють цьому питанню також в об’єднаних територіальних громадах – Підволочиська селищна рада, Скориківська сільрада, Скалатська міська рада, Новосільська сільська рада виділили понад 300 тисяч гривень на оздоровлення дітей пільгових категорій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here