Головна Новини “Два місяці живу в кошмарі…” на Тернопільщині затримують соціальні виплати

“Два місяці живу в кошмарі…” на Тернопільщині затримують соціальні виплати

Ірина Хоптій з села Завадівка, що входить до складу Монастирської громади, на своїй сторінці у соціальній мережі написала пост відчаю. У неї є дві хворі донечки – Христя і Соломійка, а кошти, які передбачені по догляду за дітьми, не виплачують.

Жінка закликає депутатів Монастириської міської ради зробити все від них залежне, щоби вона і такі, як вона, отримали ці кошти, пише Номер один.

Я в червні поновила документи і мала отримати в липні гроші за два місяці. Казали, що цього місяця не буде, аж в серпні. За три місяці буде затримка. Дорогі шановні депутати Монастириська, ви хоч трохи совість маєте, що так поступаєте з дітьми на групі з підгрупою А. За що їм ліки купувати, памперси, їжу? Я не маю змоги працювати. Обдзвонила Тернопіль і Київ. Так от, пенсії по групі вчасно видані, а затримка по догляду за вами! Не хочу чужого і вашого теж. Я просто прошу видати мені в липні мої кошти на донечок. Я вже два місяці живу в кошмарі і по лікарях їжджу з Соломійкою. Ви ж мені нічим не допомагаєте, ні памперсами, ні продуктами, ні ліками. Я розумію, що ми для вас ніхто, але перед Богом всі рівні. В чому перед вами вині Христя і Соломійка”, – емоційно написала Ірина.

Жінка не хоче чужого, лише б її повернули, те що передбачено, адже на руках двоє донечок, у яких важкі діагнози. – Я розумію, мої діти – мої проблеми. І я не послухала, як мені казали – як тобі важко здай в інтернат. І багато вислуховую за плечима, що вона сидить вдома, нічого не робить і гроші має. Сиділи б ви так… без роботи. Але скажіть, те в очі, а не по за очі, яка я мама. Я нікого не б’ю, з хати не виганяю, але не дозволю, щоб об мене ноги втирали. Я бажаю кожному здоров’я, добра і миру. І не дай Боже нікому такої долі, як у мене. Вдячна кожному хто мене чує і підтримує”, – підсумувала.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here