Головна Новини АТОвці Тернопільщини змагалися у багатоборстві (Фоторепортаж)

АТОвці Тернопільщини змагалися у багатоборстві (Фоторепортаж)

20 травня 2018 року у Хоросткові було проведено перші Обласні змагання з силового багатоборства серед команд учасників АТО, присвячені пам’яті загиблого Героя Миколи Руснака.


Організатори змагань – багаторазовий чемпіон України з силового багатоборства, голова клубу зимового плавання “Нептун” (м.Хоростків) Василь Шевчук, Громадська Спілка “Об’єднання учасників АТО Тернопілля” та Управління з питань фізичної культури і спорту ТОДА. В турнірі взяли участь 9 команд: м.Збараж, Бучацький район, м.Хоростків, 44 ОАБР, Зборівський район, Лановецький район, Гусятинський район, Кременецький район та Підволочиський район, повідомляє ГС “Об’єднання учасників АТО Тернопілля”


Команди у складі 6 чоловік (4 основних і 2 запасних) змагались у 6 вправах: 1. Біг з двома гирями по 32 кг х 4 учасники на смузі, 2.Перетягування линви олімпійська система по 4 учасника, 3.Жим гирі 24 кг однією рукою, 4.Перекидання гирі 32 кг через перекладину (1 уч. за 1 хв), 5.Біг з мішком по 50 кг х 4 учасники на смузі 10 м, 6.Біг з партнером по команді на плечах 10 м х 2 учасники.


Додатковим видом змагань став турнір з армреслінгу.
Команди учасників АТО гідно виступили на змаганнях та в загальнокомандному заліку рішенням суддівської колегії перемогу вибороли 3 команди. Перше місце посіла команда ветеранів АТО Гусятинського району, друге місце – Підволочиський район, 3 місце – команда з м.Хоростків. Переможців нагороджено кубками за І,ІІ та ІІІ місце, медалями та грамотами. Також кожен учасник змагань отримав грамоту за участь в турнірі від організаторів.


Окремо нагородили медалями та кубками за призові місця у змаганні з армреслінгу.
Під час проведення турніру з силового багатоборства у Хоросткові виступали місцеві творчі колективи.


Всіх учасників змагань після завершення почастували смачною юшкою та смаженим поросям. Дякуємо всім, в першу чергу, організаторам за проведене спортивне свято, волонтерам, художнім колективам та самим учасникам, які вкотре доводять, що українські чоловіки сильні духом та вміють не тільки боронити свою Батьківщину зі зброєю в руках, але й вміють змагатися у силових видах спорту.


Ми сподіваємось, що започаткуємо щорічне проведення такого турніру серед ветеранів АТО та зможемо вийти на всеукраїнський рівень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here