Головна Безпека в місті У Тернопільських аптеках продавали наркотичні лікарські засоби без рецепта

У Тернопільських аптеках продавали наркотичні лікарські засоби без рецепта

Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом порушення провізором однієї із аптек міста Тернополя встановлених правил відпуску наркотичних речовин та одночасно повідомлено про підозру власниці аптечної мережі, за фактом відмови від давання показань під час провадження досудового слідства.
Встановлено, що провізор однієї із аптек міста Тернополя здійснюючи діяльність, пов’язану з роздрібною торгівлею лікарськими засобами, умисно та неодноразово допускала порушення встановлених правил відпуску наркотичних комбінованих лікарських засобів, які відпускаються за рецептами медичних працівників.
Таким чином, жителька міста Тернополя обвинувачується у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.320 КК України, тобто в порушенні встановлених правил відпуску наркотичних засобів.
З метою всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення у слідчого виникла необхідність у здійсненні допиту свідка – підприємця, власниці мережі аптек.
Перед початком слідчої дії їй детально роз’яснено права та обов’язки, а також попереджено про кримінальну відповідальність за відмову від дачі показань та за дачу завідомо неправдивих показань.
Однак, реалізовуючи свій злочинний умисел направлений на приховування відомостей про свого ж найманого працівника та щодо його функціональних обов’язків, свідок категорично і без поважних причин відмовилась від давання показів. Їй повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 385 КК України (відмова свідка від давання показань під час провадження досудового слідства). Розслідування триває.
Довідково: КК України передбачає покарання за відмову свідка від давання показань під час провадження досудового і судового слідства у виді арешту строком до 6 місяців.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here