Головна Суспільство Яка ціна за вантажне таксі у Львові?

Яка ціна за вантажне таксі у Львові?

Переїзд – це не тільки початок нового життя, але й нерви, стрес і час, витрачений на пошук транспорту для перевезення особистого майна. Оптимальним варіантом буде звернутися в перевірену мувінгову компанію, яка надасть послуги вантажного таксі. Замовити цей сервіс доступно за посиланням https://urapereyizd.com.ua/. Нижче розглянемо, що являє собою вантажне таксі, особливості та вартість послуги й іншу корисну інформацію.

Вантажне таксі – особливості

Вантажне таксі – загальний термін, який можна застосувати до спеціального транспорту з невеликим кузовним об’ємом (тип – мікроавтобус). 

Такі авто дозволяють виконувати наступні функції:

 • переїзд в нову квартиру/будинок, офіс;
 • перевезення меблів, побутової техніки;
 • транспортування особистих речей;
 • вивіз будівельного сміття;
 • транспортування замовлень з торгових точок (техніка, будматеріали та інше).

Більшість мувінгових компаній також надають розвантаження/завантаження предметів, пакування.

Від чого залежить вартість вантажного таксі

Виділяють кілька головних факторів, що визначають вартість вантажного таксі.

 1. Тип таксі. У парку мувінгової компанії є різні авто з вантажопідйомністю від 1500 і вище кг. Чим місткіше транспорт, тим дорожче, але разом з тим і вигідніше, адже ви зможете перевезти все однією машиною.
 2. Відстань. Чим далі, тим відповідно дорожче через те, що вартість залежить від кілометражу.

Також має значення час транспортування і додаткові послуги (вантажників, пакувальників).

Як обрати вантажне таксі у Львові 

Основний критерій вибору – обсяг перевезеного вантажу. Розглянемо ключові типи машин за габаритами.

 1. До 10 м3 (вага до 1500 кг). Підходить для транспортування невеликої побутової техніки, меблів (наприклад, щоб забрати замовлення з магазину). Для оптимізації роботи варто найняти двох вантажників.
 2. До 14 м3 (вага до 2000 кг). Підійде для переїзду з невеликої однокімнатної квартири або студії. Вільно вміщує габаритну побутову техніку на зразок холодильника висотою до 195 см. Тут також впораються два вантажники.
 3. До 25 м3 (вага до 3000 кг). У цьому авто достатньо місця для переїзду з двокімнатної квартири. Тут потрібні послуги чотирьох вантажників.
 4. До 35 м3 (вага до 5000 кг). Це найбільший вантажний транспорт, якому дозволено переміщатися по місту. Він може заїхати до під’їзду і перевезти майно з великої квартири або будинку. Для ефективної роботи потрібно як мінімум чотири вантажники.

Якщо ви не впевнені у виборі авто, цю процедуру можна довірити менеджеру мувінгового сервісу. Наприклад в компанії «УРА! Переїзд» співробітник абсолютно безкоштовно виїжджає на місце знаходження вантажу, оцінює його габарити. Виходячи з отриманої інформації він рекомендує конкретний тип вантажного таксі та, при необхідності, число вантажників. Щоб ознайомитися детальніше з тарифами компанії, переходьте за посиланням https://urapereyizd.com.ua/vantazhne-taksi. Звертайтеся в «УРА! Переїзд» за якісними, кваліфікованими та доступними за вартістю послугами.