Головна Суспільство Як гуляти з дитиною в холодну пору року

Як гуляти з дитиною в холодну пору року

Прогулянки з дитиною на свіжому повітрі — це користь для всієї родини. Щоденні мінімандрівки на вулиці, навіть якщо вони недовготривалі, нададуть малюкам бадьорості, допоможуть збагатити дитячий організм киснем, подарують гарний апетит та спокійний сон. Тому гуляти необхідно в будь-яку погоду. А зробити прогулянку не лише корисною, а й цікавою допоможуть декілька нескладних правил. 

Як організувати прогулянку в холодну погоду для новонародженого 

Спеціалісти рекомендують влаштовувати прогулянки для малюків кожного дня. Навіть якщо дитина народилася взимку, вже через 10–14 днів її можна починати виносити на свіже повітря — звичайно, за умови гарного самопочуття крихітки та відсутності занадто сильних морозів (температура повітря не повинна перевищувати -5 °С). При організації перших прогулянок для своєї крихітки батьки мають врахувати наступні моменти:

  1. Вибір коляски — найважливіший атрибут для переміщення дитини на першому році життя. Кожна мама мріє, щоб придбана нею дитяча коляска у Вінниці була найкращою, найзручнішою та найфункціональнішою. Під час вибору дитячого транспорту для зимового періоду важливо віддавати перевагу моделям з великими колесами — це забезпечить прохідність та маневровість коляски. 
  2. Годування та заміна підгузка перед прогулянкою — ситий та сухий малюк під час прогулянки буде більш спокійним.
  3. Час прогулянки — новонародженому, якого вперше винесли надвір, достатньо буде 5 хвилинного перебування на свіжому повітрі. Надалі тривалість прогулянок можна збільшити до 15 хвилин в перші 3 місяці, та до 30 хвилин — ближче до одного року.
  4.  Одяг — на малюка потрібно одягнути на один шар одягу більше, ніж на себе. Одяг не має бути занадто просторим чи дуже тісним.

Важливо! Слідкуйте за тим, щоб під час прогулянок маля не переохолоджувалось та не перегрівалось — це може призвести до застуди.

Рекомендації по організації прогулянок для дітей у віці від одного року

Зазвичай дитина, якій вже виповнився 1 рік, може самостійно ходити. Тому прогулянка для такого малюка взимку — це вже світ пізнання та розваг. Коли збираєтесь на вулицю з такими дітлахами, потурбуйтесь про наступне:

  1. Одяг повинен бути максимально зручним — правильно підібраний розмір та зручні застібки забезпечать дитині легкість переміщення.
  2. Не забувайте про шарф та рукавиці — це вбереже дитину від переохолодження.
  3. Завжди майте з собою ємність з теплою питною водою чи смачним трав’яним чаєм. Підібрати якісний термопосуд можна в каталозі Алло. Ви будете впевнені в тому, що горло у вашої крихітки боліти не буде. 
  4. Слідкуйте за настроєм дитини — якщо маля капризує та не хоче йти на прогулянку, пограйтесь з ним вдома.

Не відкладайте прогулянку з дитиною на «потім». Час, проведений з малюком, безцінний, а домашні справи можуть почекати. Нехай ваші зимові прогулянки завжди будуть цікавими та приносять лише задоволення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here