Головна Суспільство Які умови надає своїм гостям київський будинок для людей похилого віку «Перлина»?

Які умови надає своїм гостям київський будинок для людей похилого віку «Перлина»?

Приватний пансіонат для літніх людей гарний тим, що досвідчений невролог і старша медсестра щодня відстежують стан підопічних, коригують відновлювальні програми й методи, які застосовує реабілітація після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна, ендопротезування, хірургічної операції та ЧМТ (черепно-мозкова травма). Це дуже важливий момент. Коли стара людина перебуває вдома, потрібно або їй їхати на огляд та консультацію, або викликати фахівця додому. Тут обхід проводиться щодня і кожному гостю приділяється максимум уваги. Які умови надає своїм гостям київський будинок для людей похилого віку «Перлина»? Найкращі! Проте низька ціна обслуговування та розміщення до пансіонату дають більшості українських сімей можливість охоче користуватися послугами геронтологічної установи.

Що пропонує гостям геріатричний санаторій у Києві? 

  • Розміщення в затишних і просторих кімнатах, у яких сусідами будуть ще максимум 4 постояльці. Зручні нові меблі та приємна компанія — гарантовані! Ті, кого приймає установа, вирізняються поступливим характером і досить комунікабельні. Хворі люди з психічними розладами, які можуть бути неприйнятними для оточення, до пансіонату не приймаються. 
  • Побутова опіка починається з вологого прибирання та провітрювання всіх без винятку приміщень — житлових кімнат, процедурних кабінетів і приймалень, коридорів, туалетів, душових, кухні та трапезної зали. Антибактеріальна обробка й дезінфекція проводяться регулярно, не залишаючи шансів на поширення шкідливих вірусів та бактерій, включно зі згубними легеневими зараженнями й тими, що призводять до ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція). 
  • Гігієнічне обслуговування входить до таких послуг, як турбота про післяопераційних гостей, догляд за лежачими та важкохворими. Заміна підгузків, постільної та спідньої білизни виконується завжди, коли це потрібно, та за встановленим графіком. 
  • Харчування доступне всім постояльцям 5 разів на день, а тим з них, кого цукровий діабет змушує харчуватися згідно з особливим регламентом, який установив провідний ендокринолог, доступна подача страв і прийом їжі до 8 разів на добу. Усі страви смачні, приготовані з добрим ставленням до гостей. Для тих, хто не може харчуватися самостійно, передбачено допомогу в цьому питанні — догляд за інвалідами передбачає годування «з ложечки».
  • Цілодобові послуги доглядальниці без перерв на вихідні та святкові дні. Чергова медсестра завжди за розкладом виконає укол і поставить крапельницю, простежить за своєчасним прийомом фармакологічного засобу. Відповідно до особливої домовленості здійснюється індивідуальне обслуговування. Такий сервіс надає для невиліковно хворих хоспіс. У межах цієї послуги доступна паліативна допомога для всієї родини. 

Програми реабілітації

Лікувальний масаж і фізіотерапія ретельно плануються тільки після того, як невролог скрупульозно вивчить анамнез хворого та зробить ті призначення, які реально допоможуть постояльцю геріатричного пансіонату відновити сили. Спеціальна гімнастика, лікувальна фізкультура, за проведенням яких спостерігає мануальний терапевт, розминка й тонізувальні комплекси, що їх виконує професійний масажист, незмінно мають очікуваний ефект.